Kouzelník Pavel Soukup

Dětský den s kouzelníkem Čáry Klukem v Jablonci nad Nisou

Kouzelník Čáry Kluk se bude účastnit Dětského dne ve čtvrtek 1.6. od 10:00 -17:00 hodin v Jablonci nad Nisou. Oslava svátku dětí spojená s prezentací kroužků a další činnosti DDM Vikýř v Tyršově parku je již tradiční akcí pro děti.
Cirkusové, pohádkové a zvířecí bytosti pro vás mají připraveno spoustu zábavy pro malé i velké, malování na obličej, skákací hrad, kouzelník, dílničky a úkoly pro malé i větší dětičky.
Kouzelník bude mít připravenou kopu zábavy pro malé i velké účastníky.
Akce se uskuteční za podpory Statutárního města Jablonec nad Nisou.
Kouzelník v Jablonci nad Nisou

Eleven dětský MTB Cup Osečná u Liberce

Kouzelník dostal tolik důvěry na Dětském Eleven MTB Cupu v Osečné, že mohl po čarování pro děti v základní škole, vlastníma rukama vylosovat dva nové držitele nových mobilních telefonů a jednoho tabletu. Děti byly naprosto šťastné, rodiče však nikoliv :)
Kouzelník Pavel Soukup v Osečné losuje výherce mobilu a tabletu

Novoroční kouzelnický skok do roku 2017 v Jízdárně Liberec

Kouzelník Pavel Soukup se již tradičně, tentokrát podruhé (2x- to už je počátek hezké tradice :) účastní akce Novoroční skok do nového roku. Na fotografii je kapr s vyčarovaným kouzelníkem. Akce se tradičně účastní děti z Jezdeckého klubu v Libereci.

Základní škola Logopedická v Liberec

Čarování pro děti v základní a mateřské logopedické škole Liberec bylo zajímavé tím, že jsem měl vlastního překladatele do znakové řeči.

Stránky